Предмет: Физика, автор: tomashevskaulia

Який опір ніхромової дротини нагрівального елемента електричного чайника, якщо її довжина дорівнює 12 мертів, а площа поперечного перерізу 0.1мм^2(в квадраті).Срочноооооооооо!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: vadim17081
0

Ответ:

R=pl/S

R=1.1*12/0.1=11*12=132 Ом

Опір ніхромової дротини нагрівального елемента електричного чайника дорівнює 132 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: meirim2010
Предмет: Русский язык, автор: мира84
Предмет: Русский язык, автор: karasenieru