Предмет: Физика,
автор: kolnoochenkoand
Як змінилася потенціальна енергія людини масою 60 кг, яка піднялася по сходах з другого поверху на четвертій?
Висоту між поверхами вважайте рівною 3 м.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Еп.=3600Дж
Объяснение:
Eп.=mgh
Eп.=60кг*10м/с²*(3*2)м=3600Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nik1861
Предмет: Английский язык,
автор: LIALI15
Предмет: Русский язык,
автор: девочкаприпевочкаМаш
Предмет: Русский язык,
автор: Thelavahd
Предмет: Химия,
автор: babyxal