Предмет: Химия, автор: zsidorenk

ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!Якою буде масова частка (%) кухонної солі у випареному розчині, якщо 700 гр цього розчину з масовою часткую 15% випарили до 300 гр.

Ответы

Автор ответа: avdimireckirill
0

Відповідь:

Відповідь:Масова часика соли w2=3.8%

Пояснення:

m=9.15•700=105w2=105/700-300=105/400=3.8%

Это не точно

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ffff22
Предмет: Математика, автор: никитос286