Предмет: Физика, автор: kirausinska632

Знайти Архімедову силу, що діє на тіло масою 400г,яке плаває у воді частково в неї занурившись. Помогите даю 35 балов​

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

Ответ:

4 H

Объяснение:

m=0.4 кг    g=10 Н/кг    Fa=?

===

Условие плавания:

Fa=m*g=0.4*10=4 H

======================

Похожие вопросы