Предмет: Математика,
автор: yanalapa123456
Кілограм цукерок дорожчий за кілограм печива на 20.8 грн. За 8 кг цукерок заплатили стільки ж, скільки за 12 кг печива. Скільки коштує 1 кг цукерок та 1 кг печива? !Складіть рівняння до задачі!!!
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Пошаговое объяснение:
x - стоимость 1 кг печенья, грн.
8(x+20,8)=12x |4
2x+41,6=3x
x=41,6 грн - стоимость 1 кг печенья.
41,6+20,8=62,4 грн - стоимость 1 кг конфет.
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ovsienko2007
Предмет: Русский язык,
автор: DashaCool11
Предмет: История,
автор: ирина1940
Предмет: Геометрия,
автор: juhytred