Предмет: Химия,
автор: desryte
СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛОВ
Знайдіть масові частки Оксигену в кислоті H2SO4 та основі Ca(OH)2!!!
пожалуйста!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Mr(H2SO4) = 1*2 + 32 + 16*4 = 98
W(O) = Ar(O) *n / Mr(H2SO4) *100% = 16*4 / 98 *100% =65%
Mr(Ca(OH)2) = 40 + 16*2 + 1*2 = 74
W(O) = Ar(O) *n/ Mr(Ca(OH)2) *100% = 16*2 / 74 *100% =43%
desryte:
Большое спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ecaraulova
Предмет: Русский язык,
автор: Kba2802
Предмет: Русский язык,
автор: Бфффф
Предмет: Алгебра,
автор: ДженниЛенни
Предмет: Математика,
автор: ahakedo