Предмет: Химия,
автор: larinivan0707
яка масова частка солі у розчині якщо солі 1 г а маса води 15 г знаня плюс
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(в-ва) = 1 г
m(р-ля) = 15 г
Найти
W(в-ва)
m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 1 г + 15 г = 16 г
W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 1 г / 16 г *100% = 6,25%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: dchekqwe0rtik
Предмет: Русский язык,
автор: Dand1r0asvetaka
Предмет: Русский язык,
автор: tigranchik2014
Предмет: Алгебра,
автор: SenatorPL
Предмет: Математика,
автор: валерия907