Предмет: Физика,
автор: dashkachikareva
Скільки фарби необхідно взяти для прарбування даху конечно форми,
якщо його твірна дорівнює 4 м, а радиус основи 5 м? Витрати
фарби становлять 100 г на 1 м2
СРОЧНО
ДАЮ 30 баллов
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1) 125,6м², 2) 12560(г)
Пошаговое объяснение:
S=2пRH
1)S=2×3,14×5×4=125,6м²
2)125,6×100=12560(г)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 1111218
Предмет: Другие предметы,
автор: vitali34rus
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: adelinatallinnow6p82