Предмет: Физика,
автор: illanazaruk031
Який імпульс має автомобіль масою m=1,5 т, що рухається зі швидкістю v=0,002 км/год?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
1,5 т = 1500 кг
0,002 км/год = 0,00056 м/с
p=m*v
p=1500 кг * 0,00056 м/с = 0,75 кг*м/с
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kosicinalex
Предмет: Русский язык,
автор: ТанЯ6644
Предмет: Английский язык,
автор: Sprut35rus1
Предмет: География,
автор: чирик19
Предмет: Алгебра,
автор: anasteisha32