Предмет: Физика,
автор: andriy050713
• Транспортер піднімає за 1 хв вантаж масою 300 кг на висоту 8 м. ККД транспортера 60%. Визначте силу струму в електродвигуні транспортера, якщо напруга в мережі дорівнює 380 В.
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
P=mgh/t=ηU*I
I=mgh/ηUt
I=300*10*8/380*0.6*60=24000/22800*0.65= 1.61943 A - сила струму в електродвигуні
andriy050713:
Спасибо,спас.а чего все ценят эти балы за них можно что-то получить чтоли ?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: варя30
Предмет: Английский язык,
автор: sabrinazema777
Предмет: Английский язык,
автор: Akbarchina
Предмет: Математика,
автор: evqena068396314
Предмет: Литература,
автор: 7953540oxjnf2