Предмет: Химия, автор: vdvdiankavdv

2. Обчисліть масу кальцій гідроксиду, що міститься в розчині об'ємом 600 мл з масовою часткою речовини 0,15, я кщо його густина - 1,1 г/мл.​

Ответы

Автор ответа: nedelkinaalina
9

Ответ:

m(розчину)=600•1,1=660 (г)

m(р.р)=660•0,15=99 (г)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним