Предмет: Химия,
автор: dgun67263
Пажалуста Памагітє!!!!!!!!!!!!!!!!
Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині, який утворюється в результаті змішування 20 г цукру і 180 г води (10%).
knfzknfz:
у тебя ответ в скобках, или надо формулі?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
0,1 або 10%
Объяснение:
m(цукру) =20г
m(води)=180г
w(цукру) - ?
w(цукру)=m(цукру)/m(цукру)+m(води)
w(цукру)=20/20+180=20/200=0,1 або 10%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: GoodMermaid
Предмет: Английский язык,
автор: анон56
Предмет: Окружающий мир,
автор: 79266609444
Предмет: Математика,
автор: karuu
Предмет: Обществознание,
автор: grifen02