Предмет: Физика,
автор: boh9ansim
знайти кінетичну енергію метеорита масою 7 кг, якщо його швидкість 40м/с
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
5,6 кДж
Объяснение:
Дано : m= 7 кг, v= 40 м/с. Найти : E(k) - ?
Решение: E(к) = mv²/2 , E(к) = (7×40²)/2 = 5600 Дж або 5,6 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: shleyka1987
Предмет: Русский язык,
автор: амирхон
Предмет: Английский язык,
автор: krutser62
Предмет: Математика,
автор: Хюрэм2