Предмет: Физика, автор: womalina613

Тіло масою 20 кг падає з висоти 40 м. Обчислити кінетичну енергію тіла на висоті 10 м над землею

Ответы

Автор ответа: masunaandriec
9

Ответ:

Я не впевнена,що правильно Eк=5580 Дж

Объяснение:

Еп1=20*9,8*40=7840 Дж

Еп2=20*9,8*10=1960 Дж

Ек=7840-1960=5880Дж на висоті 10м

Похожие вопросы