Предмет: Химия, автор: marchenkoelina2008

3. Скільки цукру потрібно взяти для виготовлення розчину масою 50 г масовою часткою розчиненої речовини 8%.​

Ответы

Автор ответа: knfzknfz
0

Ответ:

4 грами

Объяснение:

m(розчину)=50г

w(цукру)=8%=0,08

m(цукру) - ?

m(цукру)=w(цукру)*m(розчину)

m(цукру)=0,08*50=4 (г)

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Арина1003
Предмет: Математика, автор: Аноним