Предмет: Математика,
автор: annikovaolalaa
За 2 кг печива i 3 кг цукерок заплатили 128 грн.Скiльки коштуе 1 кг цукерок i печива , якщо цукерки дорожче за печиво на 11 грн.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Покрокове пояснення:
Печиво х грн./кг
Цукерки х+11 грн./кг
2кг печива = 2х грн.
3кгцукерок = 3(х+11)грн.
За умовою:
2х+3(х+11)=128
2х+3х+33=128
5х=128-33
5х=95
х=95:5
х=19грн. коштує 1кг печива
х+11= 19+11=30грн. коштує 1кг цукерок.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Дуняша89
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: olgaoven
Предмет: Музыка,
автор: Vera35454