Предмет: Математика, автор: annikovaolalaa

За 2 кг печива i 3 кг цукерок заплатили 128 грн.Скiльки коштуе 1 кг цукерок i печива , якщо цукерки дорожче за печиво на 11 грн.

Ответы

Автор ответа: ruslana770614
1

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Печиво х грн./кг

Цукерки х+11 грн./кг

2кг печива = 2х грн.

3кгцукерок = 3(х+11)грн.

За умовою:

2х+3(х+11)=128

2х+3х+33=128

5х=128-33

5х=95

х=95:5

х=19грн. коштує 1кг печива

х+11= 19+11=30грн. коштує 1кг цукерок.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Дуняша89