Предмет: Химия, автор: sokoloff1733

Визначте масову частку кухонної солі у розчині, приготовленому змішуванням 10 грам солі та 85 грамів води. дам 38 баллов!

Ответы

Автор ответа: knfzknfz
2

Ответ:

Объяснение:

m(солі)=10г

m(води)=85г

w(солі) - ?

w(солі) =m(солі)/m(солі)+m(води)=

w(солі)=10/10+85=10/95=0,105 або 10,5%


sokoloff1733: спасибо!
Похожие вопросы