Предмет: Химия,
автор: vikarbit
Визначте масу солі та об'єм води, необхідні для приготування розчину 120г з масовою часткою солі 15%
vikarbit:
СРОЧНО!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
18г солі та 102г води
Объяснение:
m(солі)=120г*0,15=18г
m(H2O)=120г-18=102г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: cveta9
Предмет: Окружающий мир,
автор: svetakilina19
Предмет: Английский язык,
автор: Alananovikova
Предмет: Математика,
автор: 1Даша411
Предмет: Окружающий мир,
автор: 130688anet