Предмет: Математика,
автор: angelinakoval282
Задача
3,7 кг борошна коштують 21,46 гр Скільки коштують 4,5 кг
3,7 кг-21,46 гр
4,5 кг-? Гр
СРОЧНО КР НА ВРЕМЯ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Решение:
1) 4,5×21,46÷3,7= 26,1 (гр)
Ответ: 26,1 грамм
Автор ответа:
1
Ответ:
Відповідь. 26,1 грн.
Пошаговое объяснение:
1) 21,46 : 3,7 = 5,8 (грн.) - коштує 1 кг борошна;
2) 5,8 • 4,5 = 26,1 (грн.) - коштують 4,5 кг борошна.
Похожие вопросы
Предмет: Черчение,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Олька125
Предмет: Русский язык,
автор: AFROBRATKA
Предмет: Русский язык,
автор: helen15111983
Предмет: Литература,
автор: delfin2012
2) 5,8 • 4,5 = 26,1 (грн.) - коштують 2,5 кг борошна.
Відповідь. 14,5 грн.