Предмет: Химия, автор: Darinowa

обчисліть масу сульфатної кислоти що вступила в реакцію з магнієм масою 2,4г​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0

Ответ:

Объяснение:

 2,4 г                   Х г

  Mg        +        H2SO4   =   MgSO4    +    H2

n=1 моль             n=1 моль

М=24 г/моль     М=98 г/моль

m=24 г              m=98 г

2,4 г  Mg   -   Х г   H2SO4

24 г   Mg   -  98 г  H2SO4

m(H2SO4) = 2,4 * 98 / 24 = 9,8 г

Похожие вопросы