Предмет: Химия,
автор: kravetsdiana2002
яка маса солі та об'єм води , які треба взяти для приготування 80 г розчину масовою часткою солі 20%
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
16г солі та 64г води
Объяснение:
m(солі)=80г*0,20=16г
m(H2O)=80г-16г=64г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: владикин1
Предмет: Русский язык,
автор: aarzamaseva
Предмет: Русский язык,
автор: turar141196
Предмет: Алгебра,
автор: 60metrovsox7ipj
Предмет: История,
автор: 8ВосточныйВетер8