Предмет: Химия,
автор: yuliya2008krisowxzcw
У воді масою 146 г розчинили соду масою 24
г. Визначте масову частку розчиненої речовини
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ: спочатку потрібно 146 + 24 = 170 г. ; Потім
24 / 170 = 0,14 = 14% .
Відповідь : масова частка розчиненої речовини в розчині становить 14%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kdkdkd
Предмет: Окружающий мир,
автор: mxrazor
Предмет: Русский язык,
автор: Катюшка201101
Предмет: Математика,
автор: Людмила160163