Предмет: Химия,
автор: torskijroman3
якщо маса розчину невідома але його масова частка 5% а води 190г
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
w (р-ра) = 5% = 0,05
m (H2O) = 190г
Найти:
m (р-ра) - ?
Решение:
Составим пропорцию.
x - 5%
190 - 95% (тк 100-5=95)
х = 190*5:95 = 10г
Ответ: 10г
w (р-ра) = 5% = 0,05
m (H2O) = 190г
Найти:
m (р-ра) - ?
Решение:
Составим пропорцию.
x - 5%
190 - 95% (тк 100-5=95)
х = 190*5:95 = 10г
Ответ: 10г
torskijroman3:
Спасибо,от душы
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vhcgiifdr
Предмет: Английский язык,
автор: alisa52
Предмет: Английский язык,
автор: 1234567890azaliya
Предмет: История,
автор: danyadavidoff
Предмет: Математика,
автор: oksanas4