Предмет: Физика, автор: boggerman9900

За який час було виконано роботу 1500 кДж електричним двигуном, потужність якого 500 кВт.

Ответы

Автор ответа: Lovelesss
2

Дано:

А=1500 кДж=1500000Дж

Р=500 кВт=500000 Вт

Найти:

t-?

__________________________

P=A/t =>

t=A/P

[t]=Дж/Вт=(Н*м*с)/(Н*м)=с.

t=1500000/500000=3 (с).

Ответ: 3 с.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: zaharenkoinna