Предмет: Физика,
автор: gerka39
Визначте силу тиску повітря на скло у кабіні вертольоту, який знаходить ся на висоті 480 м. Площа скла 0, 3y ^ 2 . На поверхні землі тиск нормальний.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
28 кН
Объяснение:
Тиск на висоті
Р=Ро-рgh=10^5-1,275*10*480=
93880 Па
Сила F=P*S=93880*0,3=28 кН
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: dimas911
Предмет: Английский язык,
автор: максярик
Предмет: Математика,
автор: ivanovnabalda9
Предмет: История,
автор: AzumiТян