Предмет: Физика,
автор: olha263
Визначте опір ніхромового провідника завдовжки 10 см та площею перерізу 1 мм^2. Вважайте, що питомий опір ніхрому 1,1 Ом*мм^2/м.
110 мОм
11 Ом
1,1 МОм
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
11 Ом
Объяснение:
С=1,1 (Ом*мм2/м
R=1,1/0,1*1=11 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Jacson1
Предмет: Английский язык,
автор: IBRAEVADIANA
Предмет: Русский язык,
автор: dvoretskiy04
Предмет: Алгебра,
автор: kirrito228