Предмет: Физика, автор: milanarats2

На менший поршень гідравлічної машини, площею 30

см2

, діє сила 500 Н. Яка сила діє на більший поршень,

площею 0,09 м

2

,?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 15кН.

Объяснение: F1/S1=F2/S2;

Отсюда: F2=F1*S2/S1=500*900/30=15000Н=15кН.

Похожие вопросы