Предмет: Химия,
автор: olamelshko2
Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині, одержаному в результаті змішування 40г солі і 160г води.
Ответы
Автор ответа:
4
Масса раствора равна:
m(p-p) = m(в-во) + m(Н₂О) = 40 + 160 = 200 г
Массовая доля вещества в растворе:
ω = [m(в-во)/m(p-p)] * 100 = (40/200)*100 = 20%
3a9luffl:
здравствуйте помогите пожалуйста
120г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 5%.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: elvzzzz
Предмет: Русский язык,
автор: sevalnev20032
Предмет: Українська література,
автор: uschakowa1
Предмет: Українська мова,
автор: den120606en