Предмет: Физика, автор: stepangood5

Сила струму в нагрівальному елементі електричної праски становить 5 А, опір елемента 60 Ом. Якою є напруга?

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

Ответ:

300 B

Объяснение:

I=5 A     R=60 Ом    U=?

===

U=I*R=5*60=300 B

=========================

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Yevazainmuk