Предмет: Физика, автор: csvitalickg

У калориметр, що містить 500 г води при температурі 20 ° С, кладуть шматок
льоду при температурі 0 ° С. Яка найменша маса льоду потрібна для того,
щоб температура вмісту калориметра стала рівною 0 ° С?

Ответы

Автор ответа: deltafoxonelove
1

Для початку замінимо лямбду буквою q

qm = mct

Звідси висловлюємо m:

m = mct/q

m = 500 г = 0,5 кг

m = 0,5 · 4200 · 20/340000 ≈ 0,12 кг

Відповідь: m ≈ 0,12 кг

Похожие вопросы