Предмет: Физика, автор: alinakurmej08

З яким прискоренням рухається тіло масою 10 кг по похилій площині вгору,з кутом нахилу 45° до горизонту ,під дією сили тяги 25 Н,якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,2?​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
2

Ответ:

11,9 м/с2

Объяснение:

Равнодіюча сила

F=аm-Fтер-mg*cos A=25 H

am=F+Fтер+mg*cos F=25+100*0,2+100*0,71=116 H

a=119/10=11,9 м/с2


alinakurmej08: спасибо большое ☺️
Похожие вопросы