Предмет: Физика, автор: julianikitina1102

швидкісний катер всмоктує і викидає 0,5 м^3 води за 1с. Швидкість викиду води 25м/с .знайти реактивну силу​

Ответы

Автор ответа: folieadeux
11

Ответ: 12500Н

Объяснение:

дано:

V=0,5м³

t=1с

U=25м/с

ρ=1000кг/м³

F-?

розв'язання:

p=Ft => F=p/t

p=mU

ρ=m/V => m=ρV

після підстановки: F=ρVU/t

F=((1000кг/м³)×0,5м³×(25м/с))/1с=12500Н.

(от Майзоно!!♡)


flamingolevian: какая умница, спасибо помогла!;;!*!_++₽;3
flamingolevian: ставим много лайков..
Похожие вопросы