Предмет: Физика, автор: Аноним

5. Двигун автомобіля, розвиваючи потужність 10 кВт, виконав роботу 1,2 МДж. За який час була виконана ця робота?
СРОЧНО!!!! ДАЮ 10000 БАЛОВ!!!!
РОСПИСАТЬ!!!

Ответы

Автор ответа: DedStar
9

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N = 10 кВт = 10 000 Вт

A = 1,2 МДж = 1 200 000 Дж

___________________

t - ?

Из формулы:

A = N·t

находим время:

t = A / N = 1 200 000 / 10 000 = 120 с     или    2 минуты

Похожие вопросы