Предмет: Физика,
автор: tatahomutova64
Залізна дротина довжиною 15 м та площею поперечного перерізу 0,3 мм2 підключена до джерела з напругою 12 В. Обчисліть роботу, яку виконує струм за 5 хвилину.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано: Решение:
l=15 м A=UIt; I=U/R; R=ρl/S⇒
S=0,3 мм² ⇒ R= 0,10 (Ом*мм²/м)* 15 м/ 0,3 мм²=
U=12 В 5 Ом
t=5 мин= 300 с I=12 В/ 5 Ом= 2,4 А
ρ=0,10 Ом*мм²/м A=12 В* 2,4 А* 300 с= 8640 Дж
Ответ: 8,64 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: plgshvs
Предмет: Русский язык,
автор: mf18
Предмет: История,
автор: юлиамба
Предмет: Алгебра,
автор: DENI12351