Предмет: Физика, автор: ilkoklepar

10. Залізна деталь об'ємом 0,05 м’ повністю занурена в гас. Визначте виштовхува-
льну силу, що діє на деталь. Срочно пожалуста​

Ответы

Автор ответа: Lovelesss
4

Дано:

V=0,05 м^3

g=10 Н/кг

p=800 кг/м^3

Найти:

Fa-?

______________________________

Fa= pgV,

[Fa]=(кг * Н * м^3)/(м^3 * кг)=Н.

Fa=800 * 10 * 0,05=400 (H).

Ответ: 400 Н.

Автор ответа: eeangel
2

Fa=pgV=800×9.81×0.05=392 H

Похожие вопросы