Предмет: Физика, автор: kolydaxaxol59

Яку кiлькiсть теплоти видiлить паяльник за 5 хв, якщо його опiр 40Ом,а сила струму в ньому 0.5А?​

Ответы

Автор ответа: Heros555
2

Дано:                                  Решение:

t= 5 мин=300 с                  Q=I²Rt⇒

R= 40 Ом                             Q=(0,5 A)²*40 Ом*300 с=3000 Дж

I= 0,5 А

------------------------

Q-?

Ответ: 3 кДж

Похожие вопросы