Предмет: Химия,
автор: valeriyastarslove
Знайти масові частки Гідрогену та Нітрогену в амоніаку
Ответы
Автор ответа:
2
M (NH3) = 14 + 1 × 3 = 17 г/моль
17 г/моль — 100%
3 г/моль — X
X = 3 × 100 / 17 = 17,6%
Відповідь:
W (H) = 17,6%.
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: мила41
Предмет: Русский язык,
автор: natkaboy
Предмет: Русский язык,
автор: presssik
Предмет: Информатика,
автор: shabankat
Предмет: Экономика,
автор: matveevadash20