Предмет: Химия,
автор: aniababenko02
Яка маса сульфатної кислоти утвориться внаслідок розчинення 0,4 моль сульфур (VI) оксиду у достатній кількості води?
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Объяснение:
0,4 моль Х г
SO3 + H2O = H2SO4
n=1 моль n=1 моль
М=98 г/моль
m=98 г
0,4 моль SO3 - Х г H2SO4
1 моль SO3 - 98 г H2SO4
m(H2SO4) = 0,4 * 98 / 1 = 39,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 123190
Предмет: Английский язык,
автор: HelpPeople
Предмет: Английский язык,
автор: angelina10102
Предмет: Математика,
автор: Никита23108
Предмет: Английский язык,
автор: пycuk