Предмет: Физика, автор: dasabogasova

На тіло об’ємом 0,002 м3 діє виштовхувальна сила 0,06 кН. Обчисліть густину рідини, в яку занурене тіло. СРОЧНО!!!

Ответы

Автор ответа: smash02
1

Ответ:

V=0,002 м3 F=16 H p=?

F=p×V×g

p=F/(V×g)=16/(0,002×10)=800 кг/м3

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Юличка30
Предмет: Литература, автор: dil28
Предмет: Қазақ тiлi, автор: СофьяИльина5551