ДАЮ 40 Б МОЖАЛУЙСТА ПОМОГМТЕ С ТЕСТОМ
1. Ява вигадує різні штуки-викаблуки (за повістю В. Нестайка «Тореадори з Васюківки»), А) щоб отримати гроші; Б) щоб повеселити людей; В) заради уваги дівчат; Г) щоб зажити слави 2. Утікаючи з баштану, друзі були схожі на А) солдатів, що йдуть в атаку; Б) дві половинки одного яблука; В) крила незнаного птаха; Г) козаків-побратимів, що ладні віддати життя один за одного 3. Митько так зацікавився колекцією комах, яку задали збирати на літо, тому що (за повістю Я. Стельмаха «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера») А) хотів одразу одержати хорошу оцінку; Б) хотів порадувати вчительку біології, яку поважав; В) захоплювався предметом, йому було цікаво; Г) це був гарний привід, аби самостійно поїхати до бабусі 4. Герої повісті Я. Стельмаха з’ясовували таємницю лісового озера за допомогою А) бібліотечних книг; Б) мережі Інтернет; В) опитування мешканців села; Г) власних гіпотез і фантазій 5. Бабуся Клима, головного героя повісті Лесі Ворониної «Таємне Товариство Боягузів …», працювала А) касиром у банку; Б) прибиральницею в банку; В) менеджером у банку; Г) управляючою 6. Клим міг перемогти космічних прибульців за допомогою А) жовтого «Мерседеса»; Б) сіро-блакитної «Ауді»; В) жовтого «Запорожця»; Г) білої «Волги»
Ответы
Відповідь:
1Г, 2А, 3Г, 4А, 5Б, 6В
1. Ява вигадує різні штуки-викаблуки (за повістю В. Нестайка «Тореадори з Васюківки»), Г) щоб зажити слави цитата:І Ява весь час вигадував різні штуки-викаблуки заради нашої слави.
2. Утікаючи з баштану, друзі були схожі на А) солдатів, що йдуть в атаку; цитата: Мабуть, таке відчувають справжні друзі—солдати, коли плече в плече йдуть в атаку.
3. Митько так зацікавився колекцією комах, яку задали збирати на літо, тому що (за повістю Я. Стельмаха «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера») Г) це був гарний привід, аби самостійно поїхати до бабусі цитата: — Чому тобі та колекція муляє? — запитав я Митька, коли йшли додому. — І звідки така зацікавленість? — А ти не здогадуєшся?....
— А тому, що тепер точно відпустять до моєї бабусі!
4. Герої повісті Я. Стельмаха з’ясовували таємницю лісового озера за допомогою А) бібліотечних книг; цитата: — Треба нам книжки взяти в бібліотеці. — Правильно, підемо завтра наберемо — фантастику яку-небудь… — Та ні, Сергію, я не про те. Книжки із зоології.
5. Бабуся Клима, головного героя повісті Лесі Ворониної «Таємне Товариство Боягузів …», працювала Б) ; прибиральницею в банку; цитата: Просто тут працювала моя бабуся. Ні, не думайте, що бабуся у мене мільйонерша й очолює міжнародний банк. Вона там працює прибиральницею
6. Клим міг перемогти космічних прибульців за допомогою В) жовтого «Запорожця»; цитата: А сама машина часу замаскована під старенький "Запорожець".
Пояснення: