Предмет: Химия,
автор: Lenochka1204
16. Яка кількість газу виділиться в реакції кальцій карбонату з 6 моль хлориднох кислоти.
Ответы
Автор ответа:
0
CaCO3 + 2HCl → CaCl2 + 1CO2 + H2O
6 / 2 = X / 1
X = 6 × 1 / 2 = 3 моль
Відповідь:
n (газу) = 3 моль.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ygurko
Предмет: Українська мова,
автор: viraporinec
Предмет: Английский язык,
автор: panarinat
Предмет: География,
автор: Аноним