Предмет: Химия,
автор: aleksandratrebik
Яка маса води може взаємодіяти з 448л вуглекислого газу?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
448 л Х г
CO2 + H2O = H2CO3
n=1 моль n=1 моль
Vm=22,4 л/моль М = 18 г/моль
V = 22,4 л m=18 г
448 л СО2 - Х г Н2О
22,4 л СО2 - 18 г Н2О
m(H2O) = 448 * 18 / 22,4 = 360 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: volodinasa
Предмет: Українська мова,
автор: Аліса13
Предмет: Українська мова,
автор: dfcbksdyf1989
Предмет: Математика,
автор: taisia20071