Предмет: Физика,
автор: romanshiyanenko2007
Тіло обємом 100 м, занурили у воду на половину свого обєму. Обчисліть
виштовхувальну силу, яка діє на тіло. При обчисленні використайте наближене
значення g=10 Н/кг.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
V = 100 cм³ = 10⁻⁴ м³ m = ρV = 1000 · 10⁻⁴ = 0.1 кг
ρ =1000 кг/м³ F = mg, g = 10 Н/м³
F - ? F = 0.1 · 10 = 1 Н.
Ответ: 1 Н.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: DariyaFishchuk
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: блаблаблатруляля
Предмет: Алгебра,
автор: АнитаТиммрязева
Предмет: Русский язык,
автор: sanyaCher