СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!
Ответы
Ответ:
1.) Види, основні характеристики комп'ютерних мереж.
1. Локальні мережі (LAN - Local Area Network). До локальних мереж зазвичай від носять мережі, комп'ютери яких зосереджені на відносно невеликих територіях.
2. Глобальні мережі (WAN - Wide Area Network - побудована на основі комутованих або виділених каналів існуючих мереж або GAN - Global Area Network - побудована на основі використання супутникових та наземних ліній зв'язку). До глобальних відносять мережі, призначені для об'єднання окремих комп'ютерів і локальних мереж, розташованих па значній відстані (сотні і тисячі кілометрів) один від одного.
3. Регіональні мережі (MAN - Metropoliten Area Network). Подібні мережі існують в межах певного регіону (міста, району). Кожна така мережа є частиною деякої глобальної мережі і особливою специфікою але відношенню до глобальної мережі не відрізняється.
2) Принципи побудови та використання компютерних мереж.
Основною метою створення комп’ютерних мереж є обмін інформацією, забезпечення спільного використання обладнання і доступу до програм і даних.
Передача інформації між комп’ютерами відбувається за допомогою електричних сигналів, які бувають цифровими та аналоговими. У комп’ютері використовуються цифрові сигнали у двійковому вигляді, а під час передачі інформації по мережі — аналогові (хвильові). Частота аналогового сигналу — це кількість виникнень хвилі у задану одиницю часу. Аналогові сигнали також використовуються на телефонних лініях для передачі інформації. Для перетворення даних зі цифрового вигляду в аналоговий використовуються модеми, які двійковий ноль перетворюють у сигнал низької частоти, а одиницю — високої частоти.
3) Поняття протоколу комп'ютерної мережі, види адресацій ресурсів мережі.
Мережний протоко́л у комп'ютерних мережах — набір правил, що визначає комп'ютери у мережі. Протокол також задає загальні правила взаємодії різноманітних програм, мережевих вузлів чи систем і створює таким чином єдиний простір передачі.
Існує два способи написання адрес: текстово-доменний (domain) і числовий (IP адреси), між якими є однозначна відповідність.
4) Глобальна мережа - Інтернет, інформаційні ресурси Інтернету.
Інформаційні ресурси, доступні користувачам Інтернет, безумовно безмежні. Кожний користувач може знайти для себе в мережі необхідну інформацію, запропоновану в будь-якій з технічно існуючих форм – текстовому, аудіо, відео та інших форматах. Інформація може носити приватний, науковий, суспільний характер.
5) Принципи функціонування електронної пошти.
1. Прийом повідомлень і автономний перегляд. Це основна функція всіх поштових клієнтів.
2. Створення нових повідомлень. Це друга найважливіша функція поштового клієнта. Для її реалізації програма може мати вбудований текстовий редактор. Функціональність редактора залежить від властивостей конкретної програми.
3. Впорядкування повідомлень. Впорядкування вхідних і вихідних повідомлень проводиться шляхом групування та сортування.
4. Сортування після фільтрації використовується для впорядкування повідомлень всередині папок. Звичайний порядок сортування - за датою, але його можна і змінити, якщо поштовий клієнт має відповідні функції.
5. Автоматизація підготовки у відповідь повідомлень.
Объяснение: