Предмет: Физика, автор: neledi82

Учень масою 62кг здійснює стрибок у висоту. Сила тяжіння що діє на нього під час стрибка приблизно дорівнює.​

Ответы

Автор ответа: aitsan09
0

Ответ:

м=62кг

Fтяжіння=м*g=62*9.8=607, 6

g=9.8

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ерден2