Предмет: Физика, автор: vikkitorri1102

Рух матеріальної точки, маса якої 2кг, у СІ описується рівнянням x=2+4t-0.5t^2. Визначте імпульс точки в момент часу 10с.​

Ответы

Автор ответа: airotkiiv96
0

Ответ:-12

Объяснение:

х=2+4t-0,5t^2

х'= v= 4-t

p=mv =m(4-t) => p= 2(4-10)= -12

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: SofyaVasekina
Предмет: Математика, автор: nadj3