Предмет: Физика,
автор: tabakinvlad113
Птах масою 500г летить на висоті 12 м зі швидкістю 6 M / c . Визначте потенціальну та кінетичну енергію птаха. Чому дорівнює його повна механічна енергія
Дам 50 балов тіки дайте розгорнуту відповідь тобто Дано ... формулу і розв'язання
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m=500г=0,5кг
h=12м
V=6М/с
Е-?
Е(к)-?
Е(р)-?
Розв'язання
E=Eк+Ep
Ep=mgh
Eк=mV²/2
Ep=0,5кг*12м*6м/с=36Дж
Ек=0,5кг*6²м/с/2=9Дж
Е=36Дж+9Дж=45Дж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: sofiasas2006
Предмет: Русский язык,
автор: Disy1
Предмет: Английский язык,
автор: Liliavereshagin
Предмет: Английский язык,
автор: Lacery
Предмет: Алгебра,
автор: lolololo28