Предмет: Химия, автор: jonnumal228

обчисліть маси речовини та води необхідні для отримання 180 г розчину за масовою часткую розчиненої 5%
СРОЧНО
ДАЮ 15 БАЛОВ

Ответы

Автор ответа: Darki0uz
1

Маса вещества - 180гр, часть розчиненного вещества - 5% . Маса розчиненного вещества = 5% : 100% * 180 = 9 гр. Маса воды = 180 - 9 = 171 гр

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: санек20041306
Предмет: Математика, автор: slia1984