Предмет: Химия, автор: 2727272728

Завдання. Приготуйте 300 г розчину кухонної солі з масовою часткою
розчиненої речовини 20%

Послідовність дій

1. Обчислюю масу солі і об'єм води, які необхідно взяти для приготування даного розчину ( оформити як розв'язок задачі)
Дано
m(розчину) = 300 г W =20%
Знайти
m(солі) - ?
V(води) - ?

Ответы

Автор ответа: ykm080408
2

Ответ:

m(солі)=300*20%=60грамм

w(води)=240/300*100%=80%

Похожие вопросы