Предмет: Физика, автор: katyaantonuk3010

3. Яка напруга на резисторі , опір якого 0,01 кОм, через який іде струм 0,5 А?​

Ответы

Автор ответа: deltafoxonelove
0

Для розв'язання цього завдання нам потрібно використати Закон Ома:

U=IR

Всі значення у нас є, потрібно тільки перевести кОм в Ом.

0,01 кОм = 10 Ом

U = 10 Oм · 0,5 A = 5 В

Відповідь: 5 В

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: vasae1etaegag